Відгуки про компанію ShpakОля Б.18.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСофія Д.17.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЮрії К.16.03.2026 ВідмінноНормМихаил15.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЮлия А.15.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЯкість обслуговування на найвищому рівні! Дуже приємний в спілкуванні продавець! Відправили швидко! Товар прийшов, навіть, раніше ніж очикувала!Дякую!Олександр В.15.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТатьяна Ж.15.03.2026 ВідмінноНадія М.14.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСергей Б.14.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЯк і перший раз на висоті.Єдине чому немає сердечка як в гаманцю з мандалою?Ольга Б.14.03.2026 ВідмінноЦе просто Вау 🤩 дуже красивий і якіснийРекомендую
Норм
Якість обслуговування на найвищому рівні! Дуже приємний в спілкуванні продавець! Відправили швидко! Товар прийшов, навіть, раніше ніж очикувала!Дякую!
Як і перший раз на висоті.Єдине чому немає сердечка як в гаманцю з мандалою?
Це просто Вау 🤩 дуже красивий і якісний
Рекомендую