Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (29.06).
Косів, Україна
SHPAK
+380 (98) 850-84-92
+380 (97) 837-07-70
Відгуки про компанію Shpak
Андрій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Р.
Відмінно
Все отримав! Презентована коробочка з бантиком , але на пошті не сфоткав, відкрив перевіряти одразу ❤️ Три роки гарантії - навіщо? Але все одно - Дякую! 😁
Михайло В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже якісно зроблено все... Велика вдячність майстру за роботу, дуже круто. Рекомендую всім, хто шукає якісну обкладинку на посвідчення Учасника Бойових Дій!!!
Валерій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все просто супер! На 10+++!!! Замовляв для матусі на її ювілей, щоб було подарунком-сурпризом, та щоб відразу була відправка на матусіну адресу. При оформленні замовлення попросив продавця зв'язатися саме зі мною для оформлення. Сьогодні матуся отримала свій подарунок- стільки радісних емоцій я давно від неї не чув!!! ЩИРО ДЯКУЮ ПРОДАВЦЮ ЗА ЙОГО ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ, КРАСИВЕ ОФОРМЛЕННЯ ПОДАРУНКІВ, ЗА ГАРНУ І ЯКІСНУ ПРАЦЮ!!!! ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНИЙ!!! ВИ ПОДАРУВАЛИ УСІМ НАМ СВЯТО!!! РЕКОМЕНДУЮ ВАМ ЦЕЙ МАГАЗИН!!!
Все отримав! Презентована коробочка з бантиком , але на пошті не сфоткав, відкрив перевіряти одразу ❤️ Три роки гарантії - навіщо? Але все одно - Дякую! 😁
Дуже якісно зроблено все... Велика вдячність майстру за роботу, дуже круто. Рекомендую всім, хто шукає якісну обкладинку на посвідчення Учасника Бойових Дій!!!
Все просто супер! На 10+++!!! Замовляв для матусі на її ювілей, щоб було подарунком-сурпризом, та щоб відразу була відправка на матусіну адресу. При оформленні замовлення попросив продавця зв'язатися саме зі мною для оформлення. Сьогодні матуся отримала свій подарунок- стільки радісних емоцій я давно від неї не чув!!! ЩИРО ДЯКУЮ ПРОДАВЦЮ ЗА ЙОГО ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ, КРАСИВЕ ОФОРМЛЕННЯ ПОДАРУНКІВ, ЗА ГАРНУ І ЯКІСНУ ПРАЦЮ!!!! ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНИЙ!!! ВИ ПОДАРУВАЛИ УСІМ НАМ СВЯТО!!! РЕКОМЕНДУЮ ВАМ ЦЕЙ МАГАЗИН!!!
Дякую! Сумочка дружині дуже сподобалась.
Дуже задоволена якістю